Взаємозв’язок елементів внутрішнього середовища підприємства та їх взаємодія з організацією
Що стосується технічних ресурсів, то кафе оснащене новим обладнанням: холодильник - прилавок; холодильник - вітрина; мікрохвильова піч; морозильна камера під пельмені та вареники; спеціальна морозильна камера для морозива; самовар для чаю та кави; а також 3 холодильники; касовий апарат; 3 обігрівачі; меблі для роботи та відпочинку (столи, стільці, диван); журнал обліку товарів, журнал необхідних заявок. На основі аналізу всіх журналів, на основі періодичних бесід з покупцями та продавцями, керівництво постійно намічає заходи щодо поліпшення роботи підприємства. Так, наприклад, улітку, коли потік студентів дуже малий (у студентів канікули), на вулицю біля корпусу виносяться морозильна камера для морозива, холодильник із прохолодними напоями, прилавок. Установлюються столи зі стільцями під парасолями. Створюються всі умови, щоб реалізація товару проходила не тільки для студентів, що навчаються у коледжі, але й для всіх людей, які проходять поряд з будівлею. Організація технічного фактору заснована на нововведенні: якщо раніше експедитор доставляв товар на підприємство через день, на що були потрібні додаткові кошти, то постачальники зараз самі приходять у буфет і за домовленістю самі поставляють необхідну продукцію. У зв'язку з цим, експедиторові достатньо доставляти необхідний товар один раз на тиждень. Причому, як правило, ціни на товар у постачальників трохи нижче, ніж в експедитора. Фінансовий фактор полягає в самофінансуванні.
Із придбаного виторгу (націнка на товар становить 25%, а середній щоденний виторг становить 7 тис. грн.) сплачуються податки, оренда приміщення, світло, заробітна плата буфетницям, експедиторові, бухгалтерові та приймальникові товару.
Комерційний фактор даної торгівельної точки полягає в тому, що вона є частиною торгівельної мережі, організованої приватним підприємцем. Крім того, вона має вигідне розташування (центр міста, поруч залізнодорожний вокзал, інститути, фірми, відсутні поблизу продуктові магазини і т.д.). Стиль керівництва авторитарний-демократичний: хазяїн вислуховує зауваження та пропозиції працівників, враховує їх думки, надає певну самостійність, але в той же час здійснює суворий контроль за торгівельною точкою та приймає одноособові рішення.