Впровадження контролінгу на підприємстві
У період нестабільної економічної ситуації особливо гостро стоїть питання ефективного управління підприємством та забезпечення його сталого розвитку. Саме тому перед управлінцями постає задача щодо впровадження сучасних методів та концепцій управління. Більшість європейських підприємств визнають контролінг (controlling) як найбільш ефективну систему господарювання. Основним завданням контролінгу є покращення управлінської діяльності, спрямованої на максимізацію прибутку та зменшення ризиків функціонування підприємства. На жаль, за сучасних умов контролінг дуже рідко впроваджується в структуру управління вітчизняних підприємств. Представники великого бізнесу вже почали впроваджувати елементи даної системи управління, проте це призводить до значних витрат, адже необхідно створити цілу службу контролінгу. Зазвичай звертаються до закордонних спеціалістів у даній сфері. Це ризиковано, оскільки необхідно враховувати ще й українську специфіку ведення бізнесу. Відсутність досліджень з проблемних питань «Впровадження контролінгу на підприємствах середнього бізнезу», а також практична значимість названої проблеми обґрунтовують актуальність теми дослідження.
Силу императора купить в Минске бад Сила императора вечная молодость 8 купить.Об’єкт дослідження - система управління ПАТ «Промзв'язок».
Предмет дослідження - причини організації контролінгу та його функції на даному підприємстві.
Метою дослідження є аналіз системи управління ПАТ «Промзв'язок» та обґрунтування доцільності або недоцільності впровадження системи контролінгу на даному підприємстві.
Теоретичні основи контролінгу
- Етимологія змісту терміна «контролінг» та його складові
- Концепції розвитку контролінгу
- Діагностика фінансово-господарської діяльності ПАТ «Промзв’язок»
- Аналіз системи управління ПАТ «Промзв'язок»
- Доцільності впровадження системи контролінгу на ПАТ «Промзв'язок»
- Розрахунок ефекту та ефективності від впровадження контролінгу на ПАТ «Промзв'язок»