Оцінка системи мотивації персоналу ПАТ КБ «ПриватБанк»
Пільги та привілеї, надані співробітникам банку:
Соціальний пакет - це сукупність пільг, привілеїв, благ і заохочень, що надаються банком його співробітникам. Основна мета соціального пакету - це створення для персоналу банку стимулюючих умов праці, з акцентом на залучення і утримання співробітників. Ключовими співробітниками є співробітники, які забезпечують найбільшу результативність підрозділу, регулярно демонструють високі результати, визначають стандарти роботи, володіють унікальними компетенціями в особливо пріоритетних для банку сферах діяльності, мають великий потенціал до розвитку. Сьогодні ПриватБанк забезпечує для всіх співробітників наступний стандартний соцпакет: http://www.furshetnedorogo.ru/ формы для канапе купить спб.
• Пільги на надані банком послуг (пільгове кредитування);
• Надання послуг корпоративного мобільного зв'язку;
• Консультаційні послуги (юридичні, психологічні, фінансові);
• Організація корпоративних заходів;
• Забезпечення безпеки співробітників і членів їх сімей;
• Організація літнього відпочинку дітей співробітників;
• Надання матеріальної допомоги;
• Новорічні подарунки дітям
• Обов'язкове медичне страхування співробітників
Для найбільш результативних та перспективних співробітників передбачені додаткові пільги. На цьому перелік пільг, привілеїв і благ соціального пакета не обмежується. Надалі планується постійно розширювати існуючий перелік пільг і привілеїв, враховуючи особливості кожного рангу посади співробітника, а також його результати та перспективи.
Мотиваційний Клімат:
У ПриватБанку нематеріальна мотивація включає в себе створення мотиваційного клімату в колективі, умови роботи та нематеріальне стимулювання. Ефективність нематеріальної мотивації в колективі залежить, насамперед, від керівника.
Робочий клімат в колективі створюється керівниками банку шляхом:
- надання можливості професійного і кар'єрного зростання; ротації персоналу;
- інформування співробітників про цілі, завдання банку, про оцінку роботи підлеглих співробітників (як позитивної, так і негативної);
- надання можливості працівникові самостійно приймати рішення в межах своїх повноважень;
- створення умов "занурення" в роботу;
- забезпечення сприятливого психологічного клімату в колективі;
- відкритого заохочення співробітника за досягнуті результати;
- надання співробітнику можливості участі в процесі прийняття рішень;
- підтримки ініціативних співробітників;
- організації наставництва;
- делегування відповідальності та повноважень.
З метою формування лояльності співробітників і зміцнення корпоративного духу в колективі банку використовується нематеріальне стимулювання:
- присвоєння звання «Кращий .»;
- адресні запрошення на корпоративні заходи;
- публічна подяка, пам'ятний подарунок співробітнику / підрозділу від імені керівництва;
- занесення запису про досягнення співробітника в його особиста справа;
- почесні грамоти та дипломи;
- конкурси, турніри, спартакіади;
- привітання з Днем народження;
- встановлення гнучкого графіка роботи.
Приватбанк створив кодекс корпоративної етики (Додаток А) - це офіційний документ компанії, який визначає, як повинні будуватися взаємовідносини співробітників з різними групами людей, його повинен знати і дотримуватися кожен співробітник компанії. Порушення кодексу - це серйозний проступок, за який можуть навіть звільнити. Корпоративний кодекс створюється, насамперед, з метою поліпшення корпоративного управління конфліктів. Належний рівень такого управління істотно зменшує ризик виникнення суперечностей і стимулює на створення унікальної корпоративної культури. Корпоративна культура об'єднує людей і робить з них єдиний колектив зі своїми законами, правами і обов'язками. Прийняття корпоративного кодексу сприяє зміцненню позитивного іміджу компанії.
У кодексі ПАТ КБ «ПриватБанк» встановлюються корпоративні цінності, які мотивують персонал на успішну діяльність, наприклад:
- Ми не хвалимося минулими заслугами, а прагнемо до нових перемог;
- Прихильність корпоративній культурі, лояльність до банку;
- У нас правила корпоративної етики дотримують усі: від фахівця до ТОП - менеджера;
- Усі ми - деталі одного великого механізму: від кожного залежить усе і сам механізм;
- Наша корпоративна культура перетворить колектив в згуртовану команду.
ПриватБанк встановлює правила спілкування персоналу в банку. У спілкуванні співробітники повинні буті доброзичливі та ввічливі, окремо банк встановлює правила комунікації керівників з підлеглими. Якщо виникають конфлікти у спілкуванні співробітників, ПриватБанк вважає неприпустимим обговорювати, замовчувати або приховуватися проблеми, обговорювати їх «нишком». Керівництво прагне зробити приємний мотиваційний клімат в колективі, тому намагається усунути конфліктні ситуації. У корпоративному кодексі ПАТ КБ «ПриватБанк» встановлюються правила дресс-коду, у якому персонал дотримується ділового класично стилю.
Застосування системи покарання: