Доцільність командоутворення в організації
Визначене бачення. Команди усвідомлюють, що вижити вони можуть, тільки домагаючись позитивних фінансових підсумків. Однак, командам необхідно дещо більше простого визначення основних результатів. Їм необхідно бачення, яке є більш піднесеним, ніж прибуток і результати. Більш високі ідеали розпалюють креативність і пристрасть в команді.
Делегування повноважень. Потрібно надавати команді повноваження приймати рішення з метою виконання завдання і поставлених перед командою завдань, при цьому окресливши межі цих повноважень. Команди та члени команди, забезпечені повноваженнями, виконують завдання швидше, тому що їм не потрібно чекати, поки лідер прийме рішення за них. Уповноважені команди усвідомлюють і усвідомлюють власну зобов'язання та відповідальність.
Навчання членів команди. Від лідера залежить значна частина успіху кожного члена команди. Членам команди необхідно володіти різними навичками і лідеру необхідно сталь тренером, ніж наглядачем. Необхідно визначте ті області, в яких присутня брак навичок, також як і ті області, в яких присутні професійні навички, і продовжувати навчати команду.
Виховання належних міжособистісних відносин. Відмінності в поле, культурі, способі мислення і підходах до роботи символізують собою енергійних і різноманітних членів, які об'єдналися для досягнення загальних цілей. Повага відмінностей і оцінка гідно досвіду і думки інших дозволяють команді функціонувати в умовах правильних взаємин.
Заохочення і компенсація. Багато говорять про достоїнства і переваги командної роботи. Проте, поряд із перевагами, які від цього отримує організація, необхідно також ясно визначити переваги для окремого члена команди. Потрібно встановити належну грошову винагороду і стимули таким чином, щоб переваги індивідуально для кожного члена команди й організації в цілому перебували в рівновазі.
Гідній приклад лідера. Лідер завжди веде команду, перебуваючи на її чолі. Визнання заслугу інших, навіть якщо лідер зробив більший внесок, дозволяє створити належну командну атмосферу і дух єдності.
Святкування успіхів. Необхідно, щоб святкування кожного досягнення, незалежно наскільки воно мало, увійшло в звичку. Постійні святкування піднімають командний дух, змушуючи команду добиватися високих результатів і націлюватися на більші досягнення [5].