Організація роботи зі зверненнями громадян на підприємстві.
)Повідомити колег, які мали б зустрітися з керівником на час його відсутності;
)Через декілька днів зробити контрольний дзвінок референту компанії, що приймає керівника і запитати про зміни у програмі відрядження;
Відрядження за кордон здійснюється відповідно до наказу керівника підприємства після затвердження завдання, в якому зазначається мета виїзду, термін, умови перебування за кордоном і кошторису витрат. Термін відрядження визначається керівником, але не повинен перевищувати 60 календарних днів. Коли дана установа направляє працівника у відрядження за кордон, забезпечує його коштами в національній валюті країни, куди відряджається працівник, або у вільно конвертованій валюті у вигляді авансу на поточні витрати у розмірах, які зумовлені реальними потребами в країні перебування, з дотриманням вимог Національного банку країни щодо вивезення іноземної валюти за кордон.
Самостійна робота № 12
ТЕМА: Звітування діяльності та складання звіту.
Звіт-письмове або усне повідомлення організації чи офіційній особі про виконання плану, завдання, доручень, зобов`язань, про підготовку до заходів та їх проведення; подається вищій інстанції або посадовій особі. Звіти бувають усні та письмові, періодичні, разові,текстові і статистичні або цифрові.
Звіт складають про роботу за певний період. Його реквізити такі:
ü назва документа із зазначеним організації чи особи, яка звітує, предмета й періоду звітності;
ü текст звіту із зазначенням поставлених завдань і повноти іх виконання, перелік виконаннях заходів, висновки і пропозиції;
ü підпис особи, яка звітує(в індивідуальному звіті), чи відповідальної особи установи, організації;
ü печатка установи(за потреби),дата.
Самостійна робота № 13
ТЕМА: Технологія обробки даних в інформаційних системах і мережах.
Інформаційні системи існують з моменту появи суспільства, оскільки на кожні стадії його розвитку існує потреба в управлінні Інформаційна система, я система управління, тісно пов'язується, як з системами збереження та виду інформації, так і з іншої - з системами, що(забезпечують обмін інформацією процесі управління. Вона охоплює сукупність засобів та методів, ш дозволяють користувачу збирати, зберігати, передавати і обробляти відібрану інформацію. Місією інформаційної системи є виробництво потрібної для організації інформації, потрібної для ефективного управління всіма ресурсами, створення інформаційного та технічного середовища для управлінь її діяльністю. Інформаційна система може існувати і без застосувань комп'ютерної техніки - це питання економічної необхідності. В будь-якій інформаційній системі управління вирішуються задачі трьох типів:
Ø задачі оцінки ситуації (деколи їх називають задачами розпізнавання образів);
Ø задачі перетворення опису ситуації ( розрахункові задачі, задачі моделювання);
Ø задачі прийняття рішень ( в тому числі і оптимізаційні).
Автоматизована інформаційна система - те взаємозв'язана сукупність даних, обладнання, програмних засобів, персоналу, стандартних процедур, які призначені для збору, обробки, розподілу, зберігання, представлення інформації у відповідності з вимогами, які випивають з цілей організації. Сьогодні, у вік інформації, практичні ножна інформаційна система використовує комп'ютерні технології, і тому надалі під інформаційними системами надалі будемо мати на увазі саме автоматизовані. Інформаційні системи включають в себе: технічні засоби обробки даних, програмне забезпеченні і відповідний персонал. Чотири складові частини утворюють внутрішню інформаційну основу:
· засоби фіксації і збору інформації;
· засоби передачі відповідних даних та повідомлень;
· засоби збереження інформації;
· засоби аналізу, обробки представлення інформації.
Різноманітність інформаційних систем з кожним роком все зростає. В залежності від функціонального призначення можна виділити такі системи: управляючі (АСУТП, АСУ В), проектуючи (САПР),. наукового пошуку (АСНД, експертні системи), діагностичні, моделюючі, систем підготовки прийняття рішення (СППР), а в залежності від сфери використання - на адміністративні, економічні, виробничі, медичні, навчальні, екологічні, криміналістичні, військові та інші. Інформаційні системи і технології використовуються для обліку та аудиту. Фактори, що обумовлюють впровадження інформаційних систем.
Основними факторами, які впливають на впровадження інформаційних систем є потреби організацій та користувачів, а також наявність відповідних засобів для їх формування.