Особливості діяльності ВАТ «Луцьк-Фудз»
ВАТ «Луцьк-Фудз» - це одне з провідних підприємств харчової промисловості Волині. Його було засновано в 1997 році на базі продовольчого заводу.
Потужність виробництва та широкий асортимент продукції, який розраховано на найрізноманітніші смаки споживачів, вимагає безперервної роботи та вдосконалення технологій.
ВАТ «Луцьк-Фудз» спеціалізується на виготовленні продуктів харчування.
Основний напрямок діяльності підприємства - виробництво харчових продуктів.
Продукція ВАТ «Луцьк-Фудз» виготовляється з натуральної сировини. Асортимент різноманітний: кетчупи, соуси, приправи, масло, маргарин, оцет, мінеральні та солодкі газовані напої та інше.
На підприємстві протягом 2000-2002 рр. було обновлене застаріле обладнання. Була проведена комп’ютеризація адміністрації для створення інформаційної мережі з по посередниками.
Стратегія підприємства націлена на постійну боротьбу з підприємствами харчової галузі, на покращення торгової марки на ринках різних областей. Виробничі потужності використовуються приблизно на 85%. У разі недостачі обігових коштів підприємство використовує залучені засоби.
Статутний фонд ВАТ «Луцьк-Фудз» становить 1 645 тис. грн. З кожним роком зростає обсяг виробництва соусів, кетчупів, вод.
На сучасному етапі підприємство розширює збут існуючих товарів на існуючих ринках за допомогою інтенсифікації товароруху, поступального просування і конкурентноздатних цін. Це збільшує збут і привертає увагу тих, хто раніше не користувався продукцією підприємства і клієнтів, збільшення попиту вже залучених споживачів.
Таким чином, основним завданням ВАТ «Луцьк-Фудз» є зацікавити і задовольнити цільові ринки, досягти цілей, стати більш рентабельним.
Попит на харчові продукти підприємства на протязі трьох останніх років постійно підвищувався, а відповідно збільшувалися й обсяги виробництва.
Відповідно до організаційної структури на ВАТ «Луцьк-Фудз» діють такі підрозділи і служби:
Бухгалтерія, яка зобов’язана:
організовувати правильну і раціональну організацію бухгалтерського обліку господарської діяльності і контроль за економічним використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів;
впроваджувати передові форми і методи бухгалтерського обліку на основі широкого застосування обчислювальної техніки;
організовувати облік засобів виробництва, продукції, матеріалів, коштів;
організація контролю за порядком оформлення певних бухгалтерських документів, розрахунків і платіжних доручень, виплата зарплати, проведення інвентаризації грошових і товарно-матеріальних цінностей;
- здійснювати аналіз виробничо-фінансової діяльності підприємства, підсобних підприємств з метою виявлення господарських резервів;
здійснювати аналіз виробничо-фінансової діяльності підприємства, підсобних підприємств з метою виявлення господарських резервів;
здійснювати своєчасне складання бухгалтерського звіту та статистичної звітності, своєчасне нарахування та сплата податків і платежів в бюджет, своєчасне надання кредитних і касових заявок банку.
здійснювати контроль за використанням по цільовому призначенню позичок і готівок;
здійснювати контроль за правильністю ведення обліку в касі складських приміщень.
Відділ маркетингу:
займається організацією збуту, заключенням договорів;
отримує заявки на продукцію підприємства від споживачів;
підписує договори по реалізації продукції;
детально досліджує і вивчає потреби споживачів;
здійснює та контролює процеси реалізації;
займається пошуком нових ринків збуту;
здійснює контроль за своєчасним надходженням коштів за реалізовану продукцію.