Історія створення підприємства.
Товариство з обмеженою відповідальністю компанія “Рубікон” створено в 2001 році у відповідності до чинного законодавства. Товариство здійснює свою діяльність у відповідності до Цивільного Кодексу України “Про господарські товариства”, інших виконавчих актів та Статуту підприємства.
Місцезнаходження товариства: 76014, м. Івано-Франківськ, вул.Шухевичів, 21 А, тел. 3-39-35. https://energy-systems.ru где Заказать Электропроект.
Товариство “Рубікон” є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахунковий рахунок в установах банку, штамп, печатку, фірмовий знак. Відповідно до свого статуту воно може створювати відособлені структури, вступати в договірні відносини з іншими юридичними та фізичними особами як на території України, так і за її межами по створенню об'єднання з правом юридичної особи.
Видами діяльності досліджуваного підприємства є:
- монтаж та наладка котлів індивідуального опалення;
- оптова та роздрібна торгівля будівельними матеріалами.
Учасниками товариства є громадяни України та Росії.
Товариство не відповідає за зобов'язаннями учасників. Учасники товариства несуть відповідальність в межах їх вкладів. Збитки товариства відшкодовуються за рахунок резервного фонду, а якщо резервного фонду не вистачає - за рахунок інших джерел, визначених чинним законодавством та зборами учасників.
Учасники товариства мають право:
приймати участь в діяльності товариства і управлінні його справами, вибирати і бути обраними в органи управління товариства та контролю; учасник товариства має право передавати свої повноваження іншому учасникові або його представникові;
- брати участь у розподілі прибутку товариства та одержувати його частку (дивіденди);
- вийти в установленому порядку з товариства;
одержувати інформацію про діяльність товариства. На вимогу учасника товариство зобов'язане надавати йому для ознайомлення річні баланси, звіти товариства про його діяльність, протоколи зборів.
Учасники товариства зобов'язані:
- не розголошувати комерційну таємницю та конфіденційну інформацію про діяльність товариства;
- додержувати установчих документів і виконувати рішення загальних зборів та інших органів управління товариства;
виконувати свої зобов'язання перед товариством, в тому числі і пов'язані з майновою участю, а також вносити вклади (оплачувати акції) у розмірі порядку та засобами, передбаченими установчими документами;
нести інші обов'язки, якщо це передбачено цим Законом, іншим законодавством України та установчими документами.
Учасники товариства мають кількість вкладів, що пропорційна розміру їх часток у статутному капіталі. Учасник товариства має право вільного виходу з товариства, при цьому йому виплачується вартість майна пропорційна його внеску до статутного капіталу товариства.
Учасники товариства не володіють окремими правами на об'єкти, що входять до складу майна товариства, в тому числі і на об'єкти власності, внесені учасниками в якості статутного внеску.
Учасник товариства не має право голосу при вирішенні загальними зборами товариства питань щодо вчинення ним правочинну та щодо спору між ним і товариством.
Вищим органом товариства є збори учасників, що складаються з учасників товариства або їх представників. Збори вважаються правомірними, якщо на них присутні учасники, які володіють більш як 60% голосів. До компетенції зборів учасників товариства відноситься вирішення таких питань:
- визначення основних напрямків діяльності товариства, затвердження його планів та звітів про їх використання;
- внесення змін та доповнень до Статуту;
питання уступки частки, виключення учасника або прийняття нових учасників; призначення та відкликання директора;
прийняття рішень про створення філій, представництв, вступ до асоціацій та інших громадських структур;
прийняття рішень про припинення діяльності товариства, призначення ліквідаційної комісії та затвердження ліквідаційного балансу;
порядок розподілу прибутків, призначення джерел покриття збитків;
встановлення розміру, форми, порядку внесення учасниками додаткових внесків;