Історія створення підприємства.
Товариство розвиває економічне, науково-технічне співробітництво, ділові зв'язки в сфері своєї діяльності з відповідними організаціями за межами України.
Товариство здійснює операції по експорту та імпорту послуг, товарів та робіт, виконуваних ним.
Товариство може продати, купити ліцензії, патенти, ноу-хау - технології і технічну документацію, що є частиною операцій по експорту (імпорту).
Товариство сприяє навчанню та стажуванню спеціалістів за кордоном.
Товариство запрошує в установленому порядку іноземних спеціалістів для консультацій, експертизи, участі в організації виробництва на основі найновіших технологій, менеджменту, маркетингу.
Підприємство надає послуги інофірмам, різним організаціям, розташованим на території України і за її межами в рамках своєї статутної діяльності.
Валютна виручка зараховується на валютних рахунок товариства і використовується товариством самостійно після розрахунку з бюджетом.
Товариство самостійно визначає перспективи розвитку, планує і здійснює свою діяльність, виходячи з попиту на продукцію.
Товариство має право:
- самостійно укладати угоди позики, купівлі-продажу машин, обладнання, споруд, будівель, товарів народного споживання, а також вступати в інші договірні відносини;
- створювати філії, нові підрозділи, бути учасником інших підприємств, різних фондів, входити в об”єднання, асоціації тощо;
здійснювати спільну діяльність із зацікавленими підприємствами та організаціями, іноземними інвесторами, громадянами;
здійснювати операції у формі бартерних угод як на внутрішньому так і на зовнішньому ринках;
надавати в оренду і суборенду приміщення і обладнання;
надавати позики ( в т.ч. безпроцентні) своїм працівникам за рахунок прибутку, що залишається в розпорядженні товариства.
Товариство реалізує свою продукцію, майно за цінами і тарифами, встановленими самостійно або на договірних засадах.
Товариство самостійно встановлює форму та систему оплату праці, розмір зарплати, а також інші види доходів працівників.
Виробничі і трудові відносини, соціальне страхування працівників та їх соціальне забезпечення регулюються законодавством України.
Вищим органом ТзОВ “Рубікон” є збори учасників. Збори вважаються повноважними, якщо на них присутні учасники (або їх представники). Учасники мають кількість голосів, пропорційну їх частці у статутному фонді товариства. Для організації роботи зборів учасники обирають голову зборів строком на два роки почергово від кожного учасника.
Структура управління підприємства ТзОВ “Рубікон” розроблена таким чином, щоб оперативно впливати на процес виробництва, починаючи із забезпечення його матеріально-технічними ресурсами і закінчуючи процесом реалізації готової продукції, складанням статистичної звітності та обліком витрат на виробництво, а також забезпечити ритмічну та рентабельну його діяльність у напрямках, передбачених статутом.
Виконавчу владу в Товаристві здійснює директор, до компетенції якого входить вирішення всіх питань діяльності Товариства, за винятком тих, що належать до виключної компетенції зборів Учасників. Збори Учасників мають право винести рішення про передачу частини належних їм прав в компетенцію директора. Директор підзвітний зборам Учасників і не може одночасно бути головою зборів Учасників. Він не має права приймати рішення, які обов'язкові для Учасників.
Директор без доручення діє від імені Товариства, відстоює його інтереси, розпоряджається майном Товариства, укладає догвори, в тому числі і трудові, видає доручення, відкриває в банку розрахунковий та інші рахунки, користується правом розпоряджатися коштами, затверджувати штатний розклад, видає накази і дає вказівки, обов'язкові для всіх працівників Товариства, виконує інші функції, які відповідають Статуту.
Директор має право створювати необхідні виконавчі органи, в тому числі призначати своїх заступників, керівників підрозділів, їх повноваження і інші умови діяльності визначаються директором.
Директор здійснює також контроль за фінансово-господарською діяльністю. Директором може бути тільки кандидатура, запропонована зборами Учасників. Директор обирається на два роки і може бути переобраний на новий термін необмежену кількість разів.