Вибір організаційно-правової форми
Суспільство протягом свого існування досягло значного розквіту економіки,технологій,науки,медицини та в інших галузях,проте на кожному етапі розвитку воно не обходилося без сфери обслуговування. Саме тому в наш час особливе місце посідає побутове обслуговування. Під побутовими послугами слід розуміти діяльність, пов'язану з наданням платних послуг для задоволення особистих потреб замовника за готівку, а також з використанням інших форм розрахунків, включаючи кредитні картки.
Актуальність написання моєї курсової роботи спричинена тим,що сфера послуг почала розвиватися швидкими темпами, залучаючи все більше підприємців та створюючи нові робочі місця. Основною перевагою сфери послуг, на думку зайнятій в ній підприємців є те, що більшість її галузей не потребують на свій розвиток великих фінансових ресурсів та мають порівняно швидкий термін окупності. Проте, як показав час, сфера послуг стала переважати над виробничою й динамічно розвивається, створюючи нові робочі місця та додаткові надходження до бюджету. Отже, на сьогодні сфера послуг у світі - це один з найдинамічніших і найбільших ринків, основним чинником успіху на якому є злагоджена та ефективна робота підприємств сфери послуг та існуючий попит серед клієнтів.
На даний час має право на існування твердження, що рівень розвитку сфери послуг є одним з найважливіших показників соціально-економічного стану країни, оскільки знаходиться під впливом непростих суспільно-економічних процесів та є основним чинником динамічного розвитку країни. Таким чином, невиробнича сфера є складною системою, соціальною за своєю суттю, оскільки її розвиток спрямований на виявлення і забезпечення соціально-економічних потреб суспільства.
Не дивлячись на перспективність свого розвитку сфері послуг в Україні не приділено достатньо уваги,що є проблемою ,яку потрібно вирішити. У зв’язку з швидким розвитком сфери послуг, збільшенням її питомої ваги в національній економіці, актуальним стає питання проведення статистичної оцінки діяльності в сфері обслуговування населення.
Готельне господарство є однією з основних складових туристичної індустрії України, а також провідною галуззю сфери побутового обслуговування суспільства. Воно відіграє важливу роль в для економіки та престижу країни. Держави, що мають розвинену інфраструктуру готельного бізнесу посідають перші місця як з економічної точки зору,так і з соціальної. Проте, існуюча інфраструктура туризму України ще не відповідає вимогам міжнародних стандартів. Кількість готелів в Україні порівняно з туристськими країнами світу незначна. Інфраструктура закладів розміщення в Україні не відповідає міжнародним нормам проживання та відпочинку: недостатня кількість готельних підприємств, у структурі готельних підприємств низька частка закладів високої категорії, матеріально-технічна база застаріла та потребує модернізації, відсутні сучасні засоби зв'язку та інформаційних комунікацій, ефективні та надійні системи захисту, які є передумовою високого рівня якості послуг. Порівняно з іншими країнами світу структури готельного господарства, такі форми, як мотелі, кемпінги, молодіжні бази, надзвичайно поширені, в Україні практично не розвинуті. Але все ж таки ця галузь почала жваво розвиватися ,що спричинило проведення «Євро-2012» в Україні.
Тому основними завданнями галузі є: збільшення інфраструктури,максимальне наближення до міжнародних стандартів,розширення сфери послуг. У перспективі готельне господарство повинно стати провідним чинником активізації туризму, інтеграції держави у світові структури міжнародного співробітництва, зростання значення національної культури.
- Вибір організаційно-правової форми підприємства
- Оцінка внутрішнього і зовнішнього середовища організації за умов обраної стратегії її розвитку
- Внутрішнє середовище :сильні та слабкі сторони
- Зовнішнє середовище: вплив та можливості
- Трендові функції збуту і життєвих циклів продукції
- Формування функцій менеджменту в ПП “Оазис”