Пропозиції щодо використання сучасних методів мотивації для ефективної роботи персоналу в ПАТ КБ «ПриватБанк»
.3 За будь-якого факту шахрайства з боку співробітника ми приймаємо всі можливі заходи щодо ініціювання кримінального або цивільного переслідування.
.4 Кримінальна та цивільне переслідування ініціюється при наявності формальних можливостей незалежно від витрат на даний процес, а також незалежно від того, чи працює співробітник в банку на даний момент. Питання витрат по переслідуванню і покаранню нечистоплотних співробітників і клієнтів ми розцінюємо як політичного питання формування в Банку атмосфери відповідальності і караності за шахрайство і зловживання, «культури нетерпимості до шахрайства».
.5 Після винесення судового вироку співробітникові, викритому у шахрайстві, даний факт в обов'язковому порядку доводиться Наказом до всіх співробітників Банку.
.6 Ставлення до шахрайства з боку клієнтів Банку аналогічне.
. «Тон зверху». Топ - менеджмент ясно і недвозначно підкреслює, що всі співробітники зобов'язані діяти в рамках Кодексу корпоративної етики і Політики по запобіганню шахрайства.
. Навчання. Тести з курсів «Гаряча лінія: шахрайство» і «Запобігання шахрайства» в СДО "Прометей" є ключовими для всіх співробітників Банку.
. Канали зв'язку.
.1. Кожен співробітник Банку може направити конфіденційне повідомлення про підозри в шахрайстві або зловживаннях по "Гарячої лінії: шахрайство". За результативним сигналам передбачена виплата винагороди в розмірі еквівалента до $ 1000. Кожен сигнал є важливим і підлягає обов'язковому аналізу, ретельній перевірці можливих зловживань та прийняття необхідних і адекватних заходів, спрямованих на протидію шахрайству і переслідуванню винних з дотриманням заходів по необхідній конфіденційності.
.2. Ми розуміємо, що надання інформації по каналу «Гаряча лінія: шахрайство», ні в якому разі не є звинуваченням. Надана нами інформація лише дасть можливість банку проявити додаткову пильність і в разі, якщо факт шахрайства підтвердиться, завчасно прийняти застережливі заходи.
.3. Інформацію про виявлені «вузьких місцях» програмних комплексів, про помилки в технологіях і процесах, про відомі способи обходу нормативів і процедур, які можуть привести до збитків Банку, ми направляємо з Головною сторінки Корпоративного сайту, використовуючи канал "Білі плями".
. Правила ділового етикету при візитах в зовнішні організації
. При ділових візитах в сторонні організації ми пам'ятаємо, що своєю поведінкою, зовнішнім виглядом ми формуємо думку про імідж нашого банку.
. Ми пунктуальні і ввічливі з усіма - будь-то секретар або керуючий.
. Якщо в офісі, який ми відвідуємо, необхідна попередня реєстрація, просимо секретаря або інша відповідальна особа зафіксувати інформацію про Вашу зустріч.
. Обов'язково приносимо з собою ручку і блокнот, знаючи, що коли ми просимо дати що-небудь для записів, це може бути розцінено як наш непрофесіоналізм.
. Після закінчення зустрічі ми «фіксуємо» домовленості, досягнуті в ході переговорів.
. Поведінка під час відряджень
. Перед відрядженням в структурні підрозділи ПриватБанку і банків-партнерів ми формулюємо і погоджуємо з керівником чітку мету та очікувані результати відрядження.
. Ми сприймаємо відрядження як обмін досвідом, використовуємо її для поповнення знань, вдосконалення навичок та підвищення ефективності роботи банку в цілому.
. Ми беремо до уваги, що імідж команди (групи) формується на основі думки про всі її учасників.
. Ми готові здолати внутрішні бар'єри, які можуть перешкоджати встановленню ефективних взаємин і досягнення найкращого результату.
. Ми пам'ятаємо про те, що у "господарів" є свої термінові обов'язки, а тому заздалегідь обумовлюємо час для зустрічей, зручне для кожної і сторін.
. Ми не пред'являємо зайвих вимог до умов перебування у відрядженні, свої побажання та зауваження висловлюємо в доброзичливому тоні.
. Ми виявляємо щирий інтерес до думки своїх співрозмовників про положення, , що створилося, і виникли проблеми, уважно вислуховуємо їх, висловлюємо солідарність. Ми завжди пам'ятаємо, що "господарі" краще інформовані про ситуацію і можуть запропонувати найбільш конструктивні ідеї по її вирішенню.
. Для підвищення конструктивності спілкування ми уточнюємо терміни надання інформації та виконання завдань.
. Ми задаємо питання і відповідаємо на них відповідно до норм тієї культури, яка прийнята в приймаючій організації, шануємо традиції і ділові звичаї партнерів.