Пропозиції щодо використання сучасних методів мотивації для ефективної роботи персоналу в ПАТ КБ «ПриватБанк»
. У спілкуванні співробітники доброзичливі, коректні, ввічливі і поважні до колег, адже всі ми - одна команда.
. Ми виступаємо проти будь-яких проявів дискримінації в колективі і робимо все для того, щоб усім співробітникам були надані рівні права і свободи незалежно від віросповідання, національності, етнічного походження, статі, віку, сімейного стану, стану здоров'я, а також умов роботи та оплати праці.
. Ми строго дотримуємося правил конфіденційності, про що укладаємо з банком спеціальну угоду, а також дотримуємося юридичні норми, закони і все внутрішньобанківські накази / положення.
. Поза робочого часу і стін банку ми підтримуємо його позитивний образ.
. Щоб уникнути конфлікту інтересів, ми ставимо до відома в письмовому вигляді керівників банку про нашу участь в бізнесі та участі в бізнесі наших близьких родичів (батько / мати / син / дочка / брат / сестра / чоловік / дружина).
. Ми розуміємо, що будь-яке спілкування із зовнішнім світом можна перетворити на просування продуктів нашого банку. Ми намагаємося кожного потенційного клієнта зробити нашим активним агентом.
. Ми знаємо, що банк вкладає серйозні кошти в навчання своїх співробітників, а також у просування нових технологій. Ми використовуємо всі отримані на тренінгах (семінарах) знання і навички для підвищення ефективності нашої роботи.
. При спілкуванні з Державтоінспекцією, міліцією, державними службовцями і т.д. ми не перевищуємо своїх повноважень, підкреслюючи причетність до діяльності банку.
. Ми стежимо за своїм здоров'ям, прагнемо до ведення здорового способу життя.
. Ми не дозволяємо собі з'являтися на роботі або представляти інтереси банку в зовнішніх організаціях у стані алкогольного сп'яніння, навіть легкого, організовувати вживання спиртних напоїв в робочий і обідній час в офісах банку. Ми розуміємо, що за порушення даних норм банк застосує до нас найжорсткіші заходи покарання (догану з 100% позбавленням премії / бонуса, звільнення).
. Ми можемо за погодженням з керівником відзначати в офісах серед колег особисті свята і урочисті дати (день народження, весілля, народження дитини тощо) у вигляді фуршету, або під час обідньої перерви (без вживання спиртних напоїв), або після закінчення робочого дня ( допускається незначне вживання неміцних спиртних напоїв - шампанське, сухе вино і т.п.).
.2. КОМУНІКАЦІЇ КЕРІВНИКІВ БАНКУ З ПІДЛЕГЛИМИ
Керівники банку:
. дають підлеглим завдання в поважної формі.
. надають підлеглим «зворотний» зв'язок, визначають позитивні аспекти виконання роботи, коректують наявні помилки і спільними діями намічають шляхи вирішення проблем; відносяться до несприятливих варіантів розвитку подій, помилок або неправильних висновків як до можливості навчання;
. роблять акцент на розкритті потенційних здібностей підлеглих; при постановці завдання фокусуються на заохоченні ініціативи з боку співробітника, задаючи питання «як Ви плануєте виконати цю роботу?»
. доступні спілкуванню з підлеглими у випадках необхідності.
. вітають будь-які пропозиції та побажання щодо поліпшення діяльності окремих підрозділів і банку в цілому.
. демонструють пунктуальність і чекають того ж від своїх підлеглих.
.3. СТАНДАРТИ ВЗАЄМОВІДНОСИН СПІВРОБІТНИКІВ БАНКУ
. Ми уважні до всіх прохань колег, викликаних виробничою необхідністю. У випадку, якщо не можемо відразу приділити достатньої уваги вирішенню питання, домовляємося про зручний для кожної із сторін терміні.
. Ми цінуємо свій робочий час і час наших колег. Ми розуміємо, що порушення домовленості про час може дезорганізувати їх роботу. Якщо з об'єктивних причин ми не можемо вчасно бути на зустрічі, обов'язково телефонуємо і попереджаємо їх про це заздалегідь.
. Ми не втручаємося в справи колег, задаючи некоректні запитання: «Що ви робите?", "Хто дзвонив?", "Про що ви говорили з .?» Та інші, пам'ятаючи, що у кожного своя ділянка роботи, своє коло обов'язків і керівник, який координує роботу підрозділу.
. На роботі ми спілкуємося стиха, не допускаємо гучних обговорень і дискусій в офісі, які можуть перешкодити нашим колегам.
. Ми дотримуємося принципу: обговорення проблеми - колегіально, прийняття рішення - персоніфіковане. При цьому ми беремо на себе відповідальність в межах нашої службової компетенції.
. Ми завжди інформуємо свого безпосереднього керівника про зміну свого сімейного стану, адреси і телефону.