Пропозиції щодо використання сучасних методів мотивації для ефективної роботи персоналу в ПАТ КБ «ПриватБанк»
. Для забезпечення ефективних внутрішніх комунікацій, відлучаючись з офісу (кабінету), обов'язково повідомляємо керівнику (секретарю / колегам), куди йдемо і коли (приблизно) повернемося. Якщо є можливість, залишаємо номер телефону, за яким з нами можна буде зв'язатися у разі потреби.
. Ми обов'язково інформуємо свого безпосереднього керівника в разі контакту зі слідчими органами.
. Ми виявляємо повагу і коректне ставлення до своїх колег і поза робочих ситуацій (в повсякденному житті).
.4. ДОЗВІЛ КОНФЛІКТНИХ І ПРОБЛЕМНИХ СИТУАЦІЙ
. Ми вважаємо неприпустимим обговорювати, замовчувати або приховувати проблеми, обговорювати їх «нишком». Ми розглядаємо рішення проблеми - як джерело зростання, нових ідей.
. У разі виникнення конфлікту ми робимо все, щоб неупереджено поставитися до ініціатора конфлікту - відразу ж «з порога» не засуджувати, не відмахуватися, а уважно і по можливості максимально доброзичливо його вислухати
. Виявивши предмет (що конкретно не влаштовує ініціатор конфлікту), ми не «розширюємо» його. Інакше існує загроза «загрузнути» в дрібницях і навіть образи, за якими причина напруги може відійти на другий план.
. Для вирішення гострої ситуації ми прагнемо до позитивного виходу з конфлікту.
. Обов'язкова умова - ми використовуємо максимально спокійний і рівний тон висловлювань, точність і продуманість слів. Всіляко намагаємося стримувати емоції, тим більше не допускаємо особисті образи.
. Краще, якщо «розмова начистоту» відбувається в певний, обумовлений час, а не «на ходу» і в присутності зацікавлених людей.
. Ми з'ясовуємо гострі питання безпосередньо з тією людиною, якого це стосується, а не обговорюємо деталі даної проблеми з іншими.
. Для зменшення напруги в проблемній ситуації ми уникаємо загроз і маніпуляцій; аргументуємо свою точку зору тільки фактами; шукаємо нові спільні інтереси для налагодження зв'язку.
. У ситуації, коли ми не праві, визнаємо свою помилку і намагаємося запропонувати вихід із ситуації.
.5. СПІЛКУВАННЯ З КЛІЄНТАМИ
. Ми усвідомлюємо важливість для банку кожного клієнта.
. Ми створюємо таку привітну і довірчу атмосферу, в якій кожному нашому клієнту буде комфортно.
. Ми не обговорюємо з колегами по роботі або по телефону особисті проблеми в присутності клієнта.
. Ми не приймаємо від клієнтів НІЯКИХ подарунків, гонорарів чи винагород (навіть дрібних).
. Ми не допускаємо некоректну поведінку, що приводить до конфлікту інтересів з клієнтами в частині: обідів і вечерь в ресторанах, відпочинку, ремонтів, надання будь-яких послуг без або з неповною оплатою співробітниками банку (тобто за рахунок клієнтів банку).
. Якщо у зв'язку з виробничою необхідністю (підтримання хороших відносин з клієнтами) ми приймаємо пропозицію клієнта і йдемо з ним в ресторан або виїжджаємо спільно на бази відпочинку, на риболовлю, полювання тощо, то ми не допускаємо, щоб клієнт оплачував за свій рахунок зазначені заходи. Ми повинні самостійно сплатити свою частину замовлення. Якщо у нас або у нашого клієнта є знижка постійного відвідувача ресторанів, кафе тощо, то ми можемо скористатися нею самі і запропонувати клієнту і навпаки, клієнт може запропонувати нам скористатися його знижкою. Це не буде вважатися порушенням Кодексу корпоративної етики співробітника ПриватБанку.
. Ми чітко розуміємо, що при порушенні пп.5 і 6 цього розділу Кодексу корпоративної етики співробітника ПриватБанку дані дії розцінюються як "зловживання службовим становищем" і до нас з боку банку будуть застосовуватися жорсткі заходи дисциплінарного впливу - аж до звільнення з банку. А в разі суспільного розголосу це може привести до зниження іміджу банку.
.6. ТЕЛЕФОННИЙ ЕТИКЕТ
. Ми ввічливо і змістовно відповідаємо на вхідні дзвінки (як від зовнішніх, так і від внутрішніх клієнтів), створюючи атмосферу професіоналізму і дружелюбності (стандарти телефонних комунікацій.
. Розмовляючи по телефону, ми завжди пам'ятаємо, що в приміщенні присутні наші колеги і / або клієнти. Сигнал дзвінка службового телефону повинен бути відрегульований так, щоб не заважати роботі колег і клієнтів.
. Ми намагаємося відповідати на всі вхідні дзвінки.
. По можливості, ми зменшуємо звук мобільних телефонів (у тому числі на нарадах, важливих зустрічах).
. Мобільний телефон PeopleNet, як частина корпоративної культури, повинен бути доступний з 8:30 до 21:00.